Ramavtal elarbeten för Trosa kommun och Trosabygdens Bostäder AB, planerade och oplanerade arbeten.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45315100 Eltekniska installationer, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45316000 Installation av belysnings- och signalsystem, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen