230425-2023 - ÄndringSverige-Sundbyberg: Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för stödisolatorer/ Framework agreement post insulators
Referensnummer: Svk 2023/894
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för leverans av stödisolatorer. Framework agreement regarding post insulators