See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Emballage för farligt avfall
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Emballage för farligt avfall samt en del tillhörande produkter till Region Jämtland Härjedalen samt länets alla kommuner.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141123 Behållare för skarpa föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Position 1-5. Behållare för skärande/stickande
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89551:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44617100 Kartonger, 30199760 Etiketter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Position 6-7. Behållare för skärande/stickande med enkelt lock
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89551:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Position 8-9. Behållare för humanbiologiskt avfall med enkelt lock
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89551:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Position 10. Behållare för humanbiologiskt avfall
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89551:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Position 11. Behållare för cytostatika och läkemedelsavfall
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89551:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Position 12-13. Behållare för cytostatika och läkemedelsavfall
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89551:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Position 14. Behållare för kompositer
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89551:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Position 15. Etiketter
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89551:Lot:8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Position 16-18. Etiketter
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89551:Lot:9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Position 19. Kartong för insamling av emballage
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89551:Lot:10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Position 20-22 Kartong med plastsäck
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89551:Lot:11