230465-2021 - ResultatSverige-Vänersborg: Kringtjänster för landtransporter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flyttjänster
Referensnummer: RS 2019-06871
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
63710000 Kringtjänster för landtransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Flyttjänster inkl transport och lagerhållning om så önskas.
Avser såväl flytt inom en fastighet som mellan olika fastigheter.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
60100000 Vägtransporter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen