230469-2021 - ResultatSverige-Vänersborg: Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Västfastigheter - Ramavtal Skadedjursbekämpning
Referensnummer: FAST 2020-01211
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar skadedjursbekämpning, förebyggande bekämpning samt inspektioner av mottagningskök och produktionskök.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen