2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slamsugning och spoltjänster
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att tillgodose Syvabs behov av sug och spoltjänster.
Intern identifierare: 24/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000