Arvidsjaurs kommun inbjuder härmed till anbudsgivning gällande skolskjutstrafik. Uppdraget omfattar skolskjuts, det vill säga transporter av elever till och från skolor inom Arvidsjaurs kommun.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Pris - Område A
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Uppdraget omfattar transporter av elever till och från skolor inom Arvidsjaur kommun.
Pris - Område B
Del nr: 2
Pris - Område C
Del nr: 3
Pris - Taxianslutningar
Del nr: 4