Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gymnastikutrustning
Referensnummer: 738-17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 37420000 Gymnastikutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar gymnastikutrustning till gymnastiksalar och sporthallar.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 150 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 37420000 Gymnastikutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen