2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företags- och personinformation
Beskrivning: Almi avser upphandla Företags- och personinformation i enlighet med upphandlingsdokument.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48812000 Ekonomiska informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128936:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 66000000 Finans- och försäkringstjänster