230635-2023 - ÄndringSverige-Karlstad: Invalidfordon, rullstolar och tillhörande utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Eldrivna rullstolar B3F, B3M, B4F, B-stå
Referensnummer: HMN/220066
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33193000 Invalidfordon, rullstolar och tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Eldrivna rullstolar, B3, B4 och B-stå. Upphandling gäller för hela sjuklövern.