230707-2023 - ResultatSverige-Smedjebacken: Geografiska informationssystem (GIS eller motsvarande)
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift och programvara GIS
Referensnummer: 2022-475
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38221000 Geografiska informationssystem (GIS eller motsvarande)
II.1.4.
Kort beskrivning
Smedjebackens kommun bjuder in till att lämna anbud till upphandlingen rörande drift och programvara för ett geografiskt informationssystem (GIS).
Beställaren har för avsikt att teckna avtal med en (1) leverantör.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
se ovan