230718-2026 - Resultat
Sverige – Pumpar – Anbudsinbjudan DIS pumpar - Centrifugalpump till SPA P4
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnbudsinbjudan DIS pumpar - Centrifugalpump till SPA P4
BeskrivningVA SYDs Produktionsavdelning har identifierat ett behov av att montera ytterligare en torrt uppställd dränkbar centrifugalpump för redundans, likt nuvarande pump för avloppspumpning.
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42122000 Pumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001