230767-2025 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Heliotropen 6 - Nybyggnad seniorboende och ombyggnad kontor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelHeliotropen 6 - Nybyggnad seniorboende och ombyggnad kontor
BeskrivningTotalentreprenad, Nybyggnad seniorboende och ombyggnad kontor. Fastighetsbeteckning Heliotropen 6, Malmö.
Intern identifierare2024MKB-669
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45211000 Anläggningsarbeten för flerfamiljshus
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000