2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI- Städmaterial
Beskrivning: Inbjudan till RFI inför upphandling av städmaterial VF2026-00027
Intern identifierare: RFI-VF2026-00027
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39224000 Kvastar och borstar och diverse andra artiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 39224300 Kvastar och borstar och andra artiklar för hushållsändamål