230845-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Förvaltning av vagnpark – Fordonsadministration
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFordonsadministration
BeskrivningNorrköpings kommun och Nodra AB inbjuder Er att lämna anbud på upphandling omfattande fordonsadministration. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst via kommunens upphandlingsverktyg www.e-avrop.com
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50111100 Förvaltning av vagnpark
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126170:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50111110 Stödtjänster till vagnparker, 50111000 Skötsel, reparation och underhåll av bilpark, 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster, 79999200 Fakturering