See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dental inredning
Beskrivning: Inredning till folktandvårdens koncept-/behandlingsrum i VGR.
Intern identifierare: RS 2025-04095
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan och avtal
Beskrivning: Upphandling av inredning till Folktandvårdens koncept- och behandlingsrum i VGR.
Intern identifierare: 1776486-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Inredning
Beskrivning: Upphandling av inredning till Folktandvårdens koncept- och behandlingsrum i FTV.
Intern identifierare: 1798203-1