2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tillfälligt underhållskontrakt TGB 14/15 H2 2024 och H1 2025
Beskrivning: Förlängning i ytterligare 6 + 6 månader av ett tillfälligt kontrakt gällande specifika tekniska tjänster från leverantören, för att täcka glapp mellan avtal.
Intern identifierare: 24FMVU4293
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tillfälligt underhållskontrakt TGB 14/15 H2 2024 och H1 2025