Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gatugjutgods
Referensnummer: 22MB1410
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44423740 Brunnslock
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende gatugjutgods.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 53 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44423700 Gatubrunnselement, 44423740 Brunnslock
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen