230924-2018 - ÄndringSverige-Halmstad: Rengörings- och polermedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kemikalier och städmaterial
Referensnummer: DNRGS160359
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39800000 Rengörings- och polermedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Region Hallands samlade behov av kemikalier och städmaterial