231021-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Manuella kit med provstickor – Drogtester
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrogtester
BeskrivningDrogtester
Intern identifierareKS 2025-00679
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38911000 Manuella kit med provstickor
Ytterligare klassificering (cpv): 38544000 Utrustning för narkotikaspårning, 71900000 Laboratorietjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000