231094-2024 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Månstenens förskola - VS-entreprenad
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelMånstenens förskola - VS-entreprenad
BeskrivningNorrköpings kommun, samhällsbyggnadskontoret inbjuder er att lämna anbud på upphandling av nybyggnation av Månstenens förskola - VS entreprenad. Upphandlingen genomförs som en delad entreprenad.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelMånstenens förskola - VVS-Entreprenad
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92121:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45330000 Rörmokeriarbeten