231116-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning – Golvvård, storstädning, höghöjdsstädning, möbelrengöring och möbelflyttning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelGolvvård, storstädning, höghöjdsstädning, möbelrengöring och möbelflyttning
BeskrivningGolvvård, flytt- och storstädning inom Lunds universitet.
Intern identifierareV 2025/2031
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGolvvård, storstädning och flyttstädning
BeskrivningGolvvård, storstädning och flyttstädning
Intern identifierareGolvvård, storstädning och flyttstädning