2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra av mobila panncentraler med pelletsbaserad värmeleverans
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av värmeenergi till flera fastigheter i Svartå genom installation och drift av två separata mobila panncentraler. Leverantören ska tillhandahålla, installera och driva panncentralerna samt ansvara för drift, övervakning, underhåll, leverans och påfyllning av pellets.
Intern identifierare: 2026-0121
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65400000 Andra energikällor – försörjning och distribution
Ytterligare klassificering (cpv): 09323000 Fjärrvärme
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren
Beskrivning: Se anbudsinbjudan.
Intern identifierare: 1881998-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information om anbudsgivaren 1
Intern identifierare: 1881999-1