231228-2021 - Konkurrensutsättning
See the notice on TED website
Sverige-Stockholm-Globen: Handledning
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Handledningstjänster för personal inom Arbetsmarknadsförvaltningen
Referensnummer
: AMN 2020-0741-2.3.2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80590000 Handledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal gällande handledningstjänster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms
: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar
:
nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen omfattar handledning till medarbetare och ledarfunktioner inom arbetsmarknadsförvaltningen.