23131-2025 - Resultat
Sverige – Vägtransporter – Flytt-, transport-, och magasineringstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlytt-, transport-, och magasineringstjänster
BeskrivningAlingsås kommun upphandlar ett ramavtal som omfattar Flytt-, transport- och magasineringstjänster.
Intern identifierare2024.171 KS
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
Ytterligare klassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster, 63712000 Kringtjänster för vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000