231548-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Administration inom socialtjänsten – Bemanning Socionomkonsulter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBemanning Socionomkonsulter
BeskrivningUpphandling av ramavtal till Luleå kommuns Socialförvaltning avseende Bemanning socionomkonsulter för utredning av ärenden inom barn och unga.
Intern identifierareKLF 2025/72
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85321000 Administration inom socialtjänsten
Ytterligare klassificering (cpv): 85312310 Vägledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandling av ramavtal Bemanning av socionomkonsulter, till Luleå kommuns Socialförvaltning avseende förekommande utredningsärenden gällande myndighetsutövning inom verksamhetsområdet Individ & familjeomsorg; Barn- och ungaenhet.
Intern identifierareBemanning Socionomkonsulter