231595-2017 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Däck till lätta och tunga fordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Däck- och däcksservice.
Referensnummer: 17001
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34350000 Däck till lätta och tunga fordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Eskilstuna avser att upphandla avtal för Däck- och däckservice till kommunens fordon.