231601-2018 - ÄndringSverige-Gävle: Fastighetsskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetsdrift
Referensnummer: RS 2017/1725
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av bemanningstjänster inom Fastighetsdrift för Region Gävleborgs fastighetsbestånd.