231603-2025 - Resultat
Sverige – Diverse byggnadskonstruktioner – VF- Ramavtal leverans av enkelt väderskydd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVF- Ramavtal leverans av enkelt väderskydd
BeskrivningVästfastigheter bygg och förvaltning, SFSS, inbjuder att lämna anbud avseende Leverans av enkelt väderskydd för Västfastigheters hållplatsbestånd.
Intern identifierareSFSS 2024-01974
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44112000 Diverse byggnadskonstruktioner
Ytterligare klassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader, 44212321 Busskurer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare1653281
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAllmän del
Intern identifierare1653352