See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Traktor
Beskrivning: Marks kommun bjuder härmed in anbudsgivare att lämna anbud till en fabriksny traktor till enheten Gata/park.
Intern identifierare: 24/21
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 16000000 Jordbruksmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav