2. Förfarande
Förfarande
Titel: Familjerådgivning
Beskrivning: Upphandlingen avser Familjerådgivning. Familjerådgivning enligt socialtjänstlagen 5 kap § 3, vilket innebär verksamhet som består av samtal i syfte att bearbeta samlevnadskonflikter i parförhållanden och familjer.
Intern identifierare: KS 2024/3595 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generellt