23168-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Mötes- och konferenstjänster på hotell – TI 2024-1086 Konferensanläggningar Dag & Dygn
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2024-1086 Konferensanläggningar Dag & Dygn
BeskrivningUpphandlingen avser dag- och dygnskonferenser till Katrineholms kommun.
Intern identifierare24/57
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste känneteckenSocial tjänst
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
Ytterligare klassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningSe underlag
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell
Beskrivningse underlag