231696-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Blåsvolymmätare (Sydöstra Ö)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBlåsvolymmätare (Sydöstra Ö)
BeskrivningHandhållen och stationär blåsvolymsmätare.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelHandhållen blåsvolymsmätare
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115135:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelStationär blåsvolymsmätare
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115135:Lot:2