231704-2024 - Resultat
Sverige – Installation av elektriska ledningar och armatur – Kvarntorpets förskola Elentreprenad
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelKvarntorpets förskola Elentreprenad
BeskrivningNybyggnation av förskola inklusive utemiljö - elentreprenad
Föregående meddelande3757-2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90289:Lot:1