2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mattransporter Häktet Borås
Beskrivning: Kriminalvården upphandlar en transporttjänst för färdiglagad mattransporter till häktet Borås från häktet Borås Brodal samtliga dagar under året.
Intern identifierare: 2026-7217
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000