See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tält-Ställningstält, Högtryckstält och Familjetält
Beskrivning: Upphandlingen gäller tre delområden av tält. Ställningstält, Högtryckstält och Familjetält. Samtliga tre storlekar ska vara av samma tält-typ och sammankopplingsbara med varandra.
Intern identifierare: 24/64
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33163000 Tält för medicinskt bruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandlingen avser ställningstält, högtryckstält och familjetält. Upphandlingen är uppdelad i tre delområde. Anbud kan lämnas på ett eller flera delområden.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Högtryckstält
Beskrivning: Upphandlingen avser högtryckstält, ställningstält och familjetält. Upphandlingen är indelad i delområden. Leverantör kan lämna anbud på ett eller flera delområden
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Familjetält
Beskrivning: Upphandlingen avser ställningstält, högtryckstält och familjetält. Upphandlingen är uppdelad i delområden det går lämna anbud på ett eller flera delområden.
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Ställningstält
Beskrivning: Upphandlingen avser ställningstält, högtryckstält och familjetält. Upphandlingen är uppdelad i delområden. Anbud kan lämnas på ett eller flera delområden.