231811-2025 - Resultat
Sverige – Handledning – Specialpedagog digitalt - Nordanstigs kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpecialpedagog digitalt - Nordanstigs kommun
BeskrivningNordanstigs kommun upphandlar digital specialpedagog
Intern identifierare15281
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
Ytterligare klassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster, 80510000 Specialutbildning, 80511000 Personalutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSpecialpedagog digitalt - Nordanstigs kommun