2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsskötare, Fastighetsvärd AUB - Kriminalvårdsanstalt Västervik Norra
Beskrivning: Arbetsmarknadsutbildning inom Fastighet för intagna på anstalt Västervik Norra.
Intern identifierare: Af-2024/0023 4279
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se upphandlingsdokumen
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: KVA Västervik Norra