2. Förfarande
Förfarande
Titel: Linjelagd färdtjäst
Beskrivning: Upphandlingen omfattar linjelagd färdtjänst till och från daglig verksamhet för ca 80 personer inom Kungälvs kommun.
Intern identifierare: KS2024/1407
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34114000 Specialfordon, 34114300 Färdtjänstfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Linjelagd färdtjäst