Upphandlingscenter i samarbete med Linköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ramavtal gällande medarbetarkommunikation.
För att säkra kommunens nuvarande och framtida kompetensbehov upphandlas en leverantör för strategisk medarbetarkommunikation som ska stötta Linköpings kommuns interna resurser i ämnet. Avropare från ramavtalet är huvudsakligen från HR- och kommunikationsavdelningen i Linköpings kommun.
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Upphandlingscenters upphandlingsverktyg www.e-avrop.com
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen