231955-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mini c-båge med plattformsspecifika produkter och tjänster
Referensnummer: SÖS 2018-1306
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling
II.1.4.
Kort beskrivning