231959-2019 - ÄndringSverige-Umeå: Förbrukningsartiklar för tandvård
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tandtekniska förbrukningsmaterial
Referensnummer: HSN 374-2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33141800 Förbrukningsartiklar för tandvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar leverans av tandtekniskt förbrukningsmaterial till tandtekniskt laboratorium i Region Västerbotten.