231998-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utbildningstjänster – Brandskyddsutbildning steg 2 och 3 samt heta arbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBrandskyddsutbildning steg 2 och 3 samt heta arbeten
BeskrivningBrandskyddsutbildning steg 2 och 3 samt heta arbeten
Intern identifierareRS 2023/1328
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 80510000 Specialutbildning, 80511000 Personalutbildning, 80550000 Säkerhetsövningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAvtalsvillkor IT
BeskrivningUpphandlingen avser brandskyddsutbildning steg2 och steg 3 samt utbildning i heta arbeten.
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster, 80510000 Specialutbildning, 80511000 Personalutbildning, 80550000 Säkerhetsövningar
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del
BeskrivningUpphandling av brandskyddsutbildning steg 2 och steg3 samt heta arbeten