2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal ballastprodukter Tyresö
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för köp av ballastmaterial.
Intern identifierare: 2024/KSUH 0012
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Malldel