2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledare och besiktningsmän
Beskrivning: Upphandling av konsulter för byggledning och besiktning, för behov inom Åstorps, Örkelljunga, Bjuvs och Perstorps kommuner.
Intern identifierare: AUTO
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000