See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel grossist
Beskrivning: Livsmedel Grossist. I grossist ingår även mejeriprodukter till skolor och kulturinstitutioner inom VGR samt styckglass. Mejeriprodukter till storköken inom Område Måltider upphandlas separat.
Intern identifierare: RS 2024-00016
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (1)
Beskrivning: Livsmedel Grossist
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (2)
Intern identifierare: RS 2024-00017