232369-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Grafisk formgivning – Produktionsbyrå
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProduktionsbyrå
BeskrivningUpphandlingen omfattar grafisk produktion, vilket innefattar produktion av kommunikationsmaterial för tryckta och digitala kanaler samt olika typer av presentationsmaterial.
Intern identifierareFK 2025/006069
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79822500 Grafisk formgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareProduktionsbyrå