232372-2026 - Resultat
Sverige – Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter – Tandtekniska produkter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTandtekniska produkter
BeskrivningRegion Halland upphandlar tandtekniska produkter/labb inom flera delområden inklusive apnéskenor.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120506:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33138000 Produkter för tandproteser och tandreglering