2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rökkabiner och luftrenare till rökrum
Beskrivning: Leasing av rökkabiner och luftrenare till rökrum inklusive löpande service och reparationer
Intern identifierare: SOF 2024/725
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Rökkabiner och luftrenare till rökrum