See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Webbaserad upplysningsdatabastjänst
Beskrivning: Upphandlingen avser webbaserad upplysningsdatabastjänst som tillhandahåller uppgifter från offentliga register över personer, företag, fastigheter och fordon i Sverige samt internationell företagsinformation.
Intern identifierare: EBM2024-724
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Denna del ska besvaras av samtliga anbudsgivare.
Huvudklassificering (cpv): 72320000 Databastjänster
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Se upphandlingsdokumenten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde Nationell
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde Internationell